Kdo jsme

Naše společnost se zabývá výrobou mobilních grilů od roku 2004. Za tu dobu jsme přinesli mnoho konstrukčních inovací, které přispěly k současné podobě našich výrobků.

Jsme hrdí na to, že naše široká nabídka oslovila mnoho spokojených zákazníků, včetně hotelů, restaurací a běžných lidí, kteří si přejí strávit příjemné chvíle s našimi grily a vychutnat si speciality, které na nich připravíme.

Používáme pouze kvalitní materiály a komponenty, které jsou pečlivě vybrány a dimenzovány pro profesionální použití. Důraz klade na precizní zpracování a dlouhodobou funkčnost našich výrobků, abychom dosáhli maximální spokojenosti našich zákazníků, jak těch současných, tak těch budoucích.

Máte vlastní představu, jak by měl váš gril, udírna nebo zahradní kuchyně vypadat? Neváhejte a kontaktujte nás telefonicky nebo písemně. Jsme nadšeni, že vám můžeme pomoci přeměnit vaše sny v realitu.

Přichystali jsme pro vás řadu receptů, které vám pomohou grilovat rozmanité druhy masa. Zejména jsme se zaměřili na návod, jak grilovat sele na grilu se zadním topeništěm, které jsou konstruovány tak, aby v průběhu grilování nemohl odkapávat rozpuštěný tuk a přebytečná marináda do otevřeného ohně.